Včera v noci jsem zase nemohla spát, obdivuju lidi, kteří umí své myšlení vypnout. Přemýšlela jsem o tom, co jsem, čím jsem, jak na sobě pracovat a co ještě neumím. Jistě, mohlo by to mít spojitost s Novoročním předsevzetím a mohla bych vypsat stovky ohraných klišé a přísloví, ale tím bych jen celou záhadu zabalila do líbivých slůvek, které každý zná a nikam nikoho neposunou.

Je zajímavé, že si člověk, jako bytost, v mnoha případech svou "sílu" neuvědomuje, jeho mozek je naprogramový tak, aby dělal jen to, co má zažité a naučené. Potom jsou tu ti Druzí. Vnímají, že to, co nosí v sobě má velký potenciál, ale jak ho rozvíjet, kde je ten klíč ke třinácté komnatě, na to už není tak snadná odpověď.....

Člověk dokáže manipulovat s energií, myslím tím tu smyslovou. Dokáže ji dávat i brát, dokáže ji v sobě nakumulovat a čerpat z ní. Představím-li si lidský mozek, svou strukturou připomíná vlašský ořech. Když se na něj podíváte s nadhledem a uvědomíte si, jak malou část člověk využívá, nedokážete si představit, co by se dělo za věci, kdyby dokázal využít veškerou svou kapacitu.

Ať už se to týká nevysvětlitelných jevů, či mimosmyslového vnímání, nebo jen pozitivního myšlení, motivace, která dokáže člověka udržet při životě a dostat ho ze situací, které na první pohled vypadají jako zcela beznadějné. Je možné, aby byl lidský mozek některých lidí zapojen jako vysílač a přijímač k informacím například z vesmíru? Je možné, aby přijímal vědomosti na dálku miliony světelných let a dokázal je využít?

Pokud ano, měli bychom se bát? Je možné, aby třeba jen minimální část lidské populace měla v sobě gen, nebo implantovanou nanotechnologii, která z pěšáků dělá vědátory, vynálezce, vůdce?

Jsem ráda, že mi nikdo do hlavy nevidí, neví o čem přemýšlím a mé myšlenky nemohou být zneužity ani pozměněny. I když.... podprahové vnímání, sugesce a další formy ovlivňování myšlení je známé jako lidstvo samo. Je spousta témat a teorií.... každá z nich má svůj kousek pravdy, takže co vlastně znamená slůvko PRAVDA?

P.

Esprit
Talk Show
Okvětí
Vítr